-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0
          Всі ми знаємо, що у невичерпній спадщині духовної культури українського народу є особлива, винятково важлива її частина – вишивка. Вишиванки сприймають як символ єднання, солідарності і підтримки.
             Українська вишиванка є абсолютно унікальним, автентичним продуктом, який характеризує не лише темперамент нації, але й є її візитівкою. Символічні кольори – червоне і чорне, як у пісні, ними пройнята вся історія нашого народу. Одним із безумовних феноменів вишиванки є те, що за багатовікову історію свого існування, попри всі історичні події, вона все ж таки зуміла зберегти свій первісний вигляд і пронести його крізь століття. Українська вишита сорочка здавна в Україні служила як прикрасою, так і оберегом. Таємничою мовою вишивки вона передавала безліч побажань для сімейного благополуччя та щастя людини, яка її одягала.
             Тож нехай вишиті сорочки та вишиванки, котрі сьогодні вдягнув майже кожен, будуть оберігати нас, наділяти силою рідної землі, тому що символи, вишиті на них, мають глибоке значення, яке закладене ще тисячі років тому!
З любов’ю, колектив VAB Лізинг!
/* */