-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

1) Які лізингові програми на сьогодні пропонуються для аграрних компаній?

На сьогодні аграрії найбільш зацікавлені в програмах, які вигідно поєднують мінімальні початкові витрати з доступними щомісячними витратами. Також одним із важливих питань є встановлення сезонних графіків лізингових платежів, що чітко співпадають з особливостями реалізації аграрної продукції. Компанія VAB Лізинг пропонує своїм Клієнтам спеціалізовану лізингову програму   «Лізинг АГРО», в рамках якої мінімальний авансовий внесок становитиме лише від 25% вартості техніки. Невисока в сьогоднішніх умовах вартість послуги, у поєднанні з відсутністю будь-яких змін графіку в залежності від коливання курсів іноземних валют, дають змогу оновити або розширити парк сільськогосподарської техніки із гарантією фіксованих платежів.

2) На які лізингові продукти та послуги сьогодні найбільший попит серед споживачів? Чи відрізняється він від запитів компаній у минулі роки? Чому?

Більшої популярності набуває послуга зворотного лізингу, яку ми пропонуємо своїм Клієнтам. Зворотній лізинг дозволяє поповнити обігові кошти для підприємства на посівну або збиральну кампанію отримавши в лізинг техніку, яка вже є на підприємстві. На другий план відходить купівля нової техніки, адже більшість компаній в сьогоднішніх умовах обирають стратегію збереження існуючих обсягів, а не їх нарощування в умовах нестабільної економіки.

3) Які умови пропонують лізингові компанії для клієнтів (% ставки, тіло фін. допомоги, термін фінансування)? Як змінилися умови лізингу порівняно із попередніми роками? Чому?

Звичайно в останній час вартість послуг зросла, адже це є прямою залежністю від стану економіки в Україні. Також змінилися і вимоги до фінансового стану Клієнта, та авансових внесків. Серед і так невеликої кількості фінансуючи лізингових компаній рідко можна знайти початковий внесок нижче 30%. Ставка удорожчання як і завжди залежить від особливостей програми, наповнення лізингового продукту. Компанія VAB Лізинг пропонує удорожчання в гривні від 11%, авансові внески від 25%.

4) Як зміняться програми і умови фінансування агро компаній у другій половині 2015 р.?

Зараз важко спрогнозувати зміни в програмах, адже ситуація в країні є відверто нестабільною і все буде залежати від ситуації в конкретний період. Однозначно можна стверджувати, що навряд чи варто очікувати зниження вартості та пом’якшення вимог до потенційних Клієнтів. Надалі буде користуватися попитом зворотній лізинг та лізинг на б/в техніку.

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам.

Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */