-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
5258

Компанія BEST Лізинг пропонує зацікавленим інвесторам придбати облігації власного випуску серії “С”, які були раніше викуплені емітентом (загальний обсяг емісії складає 210 мільйонів гривень, дата погашення 23.07.2030 року). Періодичність сплати відсоткового доходу 92 дні, відсоткова ставка переглядається емітентом раз на рік, передбачена щорічна оферта.
Компанія BEST Лізинг українська лізингова компанія, яка за 15-річний період діяльності надала більш як 6000 автомобілів та техніки в лізинг для понад 3000 клієнтів. Успішний досвід у лізинговій сфері дав можливість сформувати позитивний імідж компанії та запроваджувати нові методи ведення бізнесу з нашими постійними та майбутніми клієнтами.

Компанія BEST Лізинг є власником усіх транспортних засобів, наданих в лізинг. Портфель складається з високоліквідних транспортних засобів: легкових автомобілів, вантажівок, сільськогосподарської техніки іноземного виробництва та ін. Компанія має позитивну кредитну історію, кредитна політика BEST Лізинг націлена на формування якісного рентабельного та збалансованого за фінансовими ризиками лізингового портфеля. Саме тому інвестиції в облігації компанії BEST Лізинг — це надійний спосіб отримувати пасивний фіксований прибуток та створити для себе подушку безпеки. Серед умов: 

  • висока відсоткова ставка — 14% річних;
  • термін — 1 рік;
  • мінімальне вкладення — 100 000 грн;
  • інвестиції в облігації у BEST Leasing мають високу ліквідність, адже передбачена можливість щорічного дострокового викупу; інвестор може отримати прибуток вже через квартал.

«Ваша інвестиція в діючий успішний бізнес прибутковіша, аніж в банківський депозит, адже сьогодні максимальна ставка по депозиту в банках становить 10% річних», зазначила Людмила Золотарьова, Генеральний директор BEST Лізинг.

Щоб вкласти гроші в облігації та отримати прибуток, потрібно відкрити рахунок в цінних паперах. Потім укласти договір на покупку в продавця облігацій і договір на зворотний викуп облігацій продавцем після закінчення терміну вкладень. Після оплати повної вартості облігацій, вони зараховуються на рахунок інвестора в цінних паперах.

Якщо ви зацікавлені у вкладенні коштів в облігації, просимо звертатися до BEST Лізинг за електронними адресами:

a.smolyar@bestleasing.com.ua

та/або

office@bestleasing.com.ua

/* */