-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
14337

Фінансування підприємств, що відіграють важливу роль у відновленні України!

Програма BEST BENEFITS  – це кращі умови фінансування для надважливих підприємств, що працюють на відновлення нашої країни! Скористатись програмою можуть мікро-, малі та середні підприємства, для яких зниження послуг лізингу на 30%  стане важливим заощадженням, яке вони зможуть використати для свого розвитку, покращення чи розширення функціонування.

Для BEST LEASING важливим пріоритетом є підтримка підприємств, що працюють в критично важливих галузях економіки або беруть участь у її відновленні.

ТОВ «ЧЕРКАСЬКИЙ М’ЯСОКОМБІНАТ» – це мале підприємство, що займається виробництво м’ясної продукції. Важливо відмітити, що дане підприємство використовує репорт-упаковки, які просто необхідні для поставки продуктових пайків для військовослужбовців. Підтримка наших воїнів потрібна в самих простих речах, але без яких ніяк не обійтись. Тому для BEST LEASING це стало важливим аргументом в наданні спеціальних умов фінансування для ТОВ «ЧЕРКАСЬКИЙ М’ЯСОКОМБІНАТ». Лише спільними зусиллями ми наближаємо нашу Країну до Перемоги!

Для лізингової компанії BEST LEASING важливо, щоб компанії використовували можливість грантової програми не лише для оновлення автопарку чи спец.техніки, але й для стимулювання росту та розширення сфери діяльності. Це свідчить про впевнений крок до відновлення та збереження стійкості у складний час.

Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці, наданій Агентством США з міжнародного розвитку згідно з умовами Гранту, наданого ТОВ “БЕСТ ЛІЗИНГ” в рамках діяльності  Проєкту USAID “Реформування фінансового сектору”.

Про компанію:

BEST LEASING – це сучасна лізингова компанія, яка існує вже 18 років, є однією з лідерів надання лізингу авто та техніки з представництвами по всій Україні. Компанія постійно вдосконалюється, тим самим надаючи інноваційні та індивідуальні рішення для фінансування.
Головними перевагами є:
✅ Гнучкі умови лізингу, які відповідають потребам Клієнта
✅ Широкий вибір автомобілів та техніки різних марок і моделей
✅ Швидка обробка заявок і широка мережа партнерів
✅ Професійний сервіс та підтримка досвідченою командою
BEST LEASING – Ваш надійний Партнер🇺🇦

 

 

 

 

/* */