-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
15160

Фінансування підприємств, що відіграють важливу роль у відновленні України!

Аграрне підприємство Бучачхлібпром уклало лізингову угоду на доступних умовах, що дає можливість розширити виробничі потужності, заощадити кошти та використати їх на розвиток підприємства. Це стало можливим завдяки спільній грантовій програмі від Проєкту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» та Best Leasing, яка дозволяє гарантовано заощадити 30% комісії за послуги лізингу.
 Підприємство знаходиться у м. Бучач Тернопільської області та займається торгівлею зерном, а також наданням в оренду складської та іншої нерухомості.

Повномасштабна агресія рф негативно вплинула на діяльність Бучачхлібпрому. У 2022 році підприємство зазнало фінансових збитків у розмірі 4,1 млн грн. Разом з тим, керівництво і персонал підприємства змогли мобілізуватися, скласти стабілізаційний план розвитку і вже у 2023 р. суттєво збільшити виручку від реалізації.

Підтримка малих підприємств – це крок до розвитку кожного нашого міста і країни в цілому!

А спеціальна програма фінансування BEST BENEFITS в цьому допоможе, адже заощаджені кошти в розмірі 30% Ви зможете направити на розвиток свого підприємства!

Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці, наданій Агентством США з міжнародного розвитку згідно з умовами Гранту, наданого ТОВ “БЕСТ ЛІЗИНГ” в рамках діяльності  Проєкту USAID “Інвестиції для стійкості бізнесу”.

Дякуємо за довіру та співпрацю! Ваш надійний Партнер BEST LEASING! 

 

 

 

 

 

 

/* */