-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
15157

Фінансування підприємств, що відіграють важливу роль у відновленні України!

Лізингова компанія BEST LEASING уклала черговий договір, що гарантовано дозволяє заощадити 30% на послугах лізингу. Дані умови можливі завдяки  спільній грантовій програмі від Проєкту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу».

Спеціальними умовами фінансування скористалось підприємство ТОВ “Карго Солюшнс”, основною діяльністю якого є здійснення вантажних перевезень зернових по Україні та за кордон. Підприємство постраждало від війни у зв`язку зі зниженням обсягу доходу, скороченням персоналу. Саме тому підприємство було вимушеним перемістити бізнес в іншу місцевість та адаптуватись до зміни асортименту товарів, оскільки перевезення зернових на сьогодні має низьку рентабельність та сезонність. Під впливом всіх цих обставин, у підприємства виникла необхідність в купівлі тентованих причепів, з допомогою яких відкриються нові перспективи та можливості в діяльності.

Завдяки дії грантової програми наша лізингова компанія має можливість надавати  нові можливості для компаній для їхнього відновлення, росту та розвитку. Наша співпраця спрямована на досягнення спільних цілей і забезпечення успішного результату в майбутньому.

Підтримка малих підприємств – це крок до розвитку кожного нашого міста і країни в цілому!

А спеціальна програма фінансування BEST BENEFITS в цьому допоможе, адже заощаджені кошти в розмірі 30% Ви зможете направити на розвиток свого підприємства!

Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці, наданій Агентством США з міжнародного розвитку згідно з умовами Гранту, наданого ТОВ “БЕСТ ЛІЗИНГ” в рамках діяльності  Проєкту USAID “Інвестиції для стійкості бізнесу”.

Дякуємо за довіру та співпрацю! Ваш надійний Партнер BEST LEASING! 

 

 

 

/* */