-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
15154

Фінансування підприємств, що відіграють важливу роль у відновленні України!

У цей важкий період війни, підтримка малих підприємств є пріоритетом роботи BEST LEASING! Ми, як лізингова компанія, розуміємо, що саме малі бізнеси є стовпами нашої економіки. Тому ми зобов’язані надавати їм необхідну підтримку та допомогу, щоб вони могли пережити цей період та продовжувати свою діяльність.

В сьогоднішній історії хотілось би особливо підкреслити важливість підтримки жіночого підприємництва.

У кожній галузі ми бачимо талановитих та наполегливих жінок, які не лише ведуть свої бізнеси, але й створюють робочі місця, надихають інших та змінюють світ навколо нас.

Ми розуміємо, як важливо створювати умови для розвитку бізнесу, особливо для тих, хто стоїть на чолі свого власного підприємства. Тому саме для мікро-, малих та середніх підприємств ми маємо програму BEST BENEFITS, що надає заощадження -30% на купівлю в лізинг!

Зараз, хоті ли б виділити 3 дуже різні підприємства, які придбали автомобілі по спеціальній програмі фінансування. Їх розвиток, в умовах війни, зазнає свої виклики, але об’єднує їх одне – їх власницями є жінки!

Підприємство ТОВ “БУЧАЧХЛІБПРОМ” займається торгівлею зерна. Мета на найближчий час – це розширення потужностей, а от заощаджені кошти будуть спрямовані на розвиток підприємства.

Підприємство ТОВ “Е.Д.Косметікс” займається виробництвом косметики. При тому мають свою лабораторію та виробничі потужності. Найголовніша мета в роботі – це популяризувати саме український продукт.

А ось ФОП Мірзоєва І.О. займає досить важливу сферу діяльності у воєнний час, адже займається відновлювальними роботами після ворожих атак.

Однозначно, всі такі різні сфери діяльності, але кожна з яких приносить свій вклад в розвиток нашої країни!

Підтримка малих підприємств – це крок до розвитку кожного нашого міста і країни в цілому!

А спеціальна програма фінансування BEST BENEFITS в цьому допоможе, адже заощаджені кошти в розмірі 30% Ви зможете направити на розвиток свого підприємства!

Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці, наданій Агентством США з міжнародного розвитку згідно з умовами Гранту, наданого ТОВ “БЕСТ ЛІЗИНГ” в рамках діяльності  Проєкту USAID “Інвестиції для стійкості бізнесу”.

Дякуємо за довіру та співпрацю! Ваш надійний Партнер BEST LEASING! 

 

/* */