-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
14617

Фінансування підприємств, що відіграють важливу роль у відновленні України!

Основна з головних цілей роботи лізингової компанії BEST LEASING, особливо в умовах поточної ситуації в країні –  це підтримка малого бізнесу. Завдяки діяльності  Проєкту USAID “Інвестиції для стійкості бізнесу” є можливість надавати доступні умови фінансування задля розвитку та розширення діяльності. 

Щасливі повідомити, про чергове надання фінасування по грантовій програмі сільськогосподарському підприємству ТОВ “Стаунесс”. Дане підприємство є лідером по вирощуванню томатів та кавунів в Одеській області. Придбання нового автомобіля Renault Duster стало заміною попереднього робочого авто, котре було передане на потребу ЗСУ, через початок повномасштабної війни. А тепер, саме завдяки можливості заощадити кошти, підприємтсво зможе направити їх на збільшення об’ємів вирощування рослин. 

Що ж стосується найближчих планів, то підприємство націлене на збільшення штату співробітників та розширення ринку збуду. 

Для нас важливо, щоб наші Клієнти відчували себе захищеними та підтриманими на кожному етапі свого розвитку. Ми пишаємося тим, що змогли допомогти цьому підприємству в реалізації їхніх цілей. Наша Команда завжди в пошуках нових можливостей та стратегій, щоб допомогти українським підприємцям у розвитку їхніх бізнесів та впровадженні нових інновацій. 

Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці, наданій Агентством США з міжнародного розвитку згідно з умовами Гранту, наданого ТОВ “БЕСТ ЛІЗИНГ” в рамках діяльності  Проєкту USAID “Інвестиції для стійкості бізнесу”.

Дякуємо за довіру та співпрацю! Ваш надійний Партнер BEST LEASING! 

 

 

 

/* */