-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
14613

Фінансування підприємств, що відіграють важливу роль у відновленні України!

Ми, лізингова компанія BEST LEASING завжди прагне підтримувати розвиток малого бізнесу та стимулювати підприємців до досягнення нових висот. Завдяки діяльності  Проєкту USAID  “Інвестиції для стійкості бізнесу” з’явилась можливість надавати доступні умови фінансування та створювати умови, якими може скористатись кожен підприємець задля розширення чи покращення своєї діяльності, особливо в умовах війни. 

Нещодавно ми надали фінансування мікропідприємству, яке вирішило здійснити важливий крок у своєму розвитку, оскільки мало потребу у новому транспорті для оптимізації логістичних процесів та покращення ефективної роботи. Завдяки купівлі нового автомобіля Opel Cargo, підприємство зможе розширити свою географічну присутність, покращити обслуговування Клієнтів та націлитись на збільшення обсягу продажів.  

Для нас важливо, щоб наші Клієнти відчували себе захищеними та підтриманими на кожному етапі свого розвитку. Ми пишаємося тим, що змогли допомогти цьому підприємству в реалізації їхніх цілей. Наша Команда завжди в пошуках нових можливостей та стратегій, щоб допомогти українським підприємцям у розвитку їхніх бізнесів та впровадженні нових інновацій. 

Дякуємо за довіру та співпрацю! Ваш надійний Партнер BEST LEASING! 

Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці, наданій Агентством США з міжнародного розвитку згідно з умовами Гранту, наданого ТОВ “БЕСТ ЛІЗИНГ” в рамках діяльності  Проєкту USAID “Інвестиції для стійкості бізнесу”.

 

 

/* */