-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
10803

Шановні Клієнти! 

З розумінням ставимося до ситуації в країні у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану. Сподіваємось Ви та Ваші родини в безпеці! Ми робимо все можливе, щоб підтримати Вас у ці непрості для нас часи. Всі співробітники та компанія працюють віддалено 24/7 та знаходяться на постійному зв’язку з Вами!

До Вашої уваги підготували інструкцію про порядок дій у разі отримання вимоги щодо вилучення об’єкту лізингу

  1. Перевірити підстави вилучення саме об’єкта лізингу – шляхом витребування (ознайомлення) в уповноваженого представника військкомату наряду (розпорядчий документ міської адміністрації з переліком майна, яке підлягає передачі для потреб військових формувань). Зробити копію (фото, сканкопія тощо). Приклад: якщо намагаються вилучити легковий автомобіль, а в розпорядчому документі відсутнє посилання про передачу легкового автотранспорту).
  2. Негайно повідомити персонального менеджера або іншого представника ТОВ «БЕСТ ЛІЗИНГ» про факт звернення про вилучення об’єкта лізингу та одночасно надіслати копію наряду/розпорядчого документа про це.
  3. Вимагати проведення оцінки вартості об’єкта лізингу, що вилучається (оформлюється відповідним актом суб’єкта оціночної діяльності). Акт оцінки вартості та сертифікат суб’єкта оціночної діяльності (фото, скановані копії) – негайно надіслати персональному менеджеру або іншому представнику ТОВ «БЕСТ ЛІЗИНГ».  
  4. Передачу об’єкта лізингу необхідно обов’язково оформити двостороннім актом приймання-передачі за формою згідно з додатком  за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/file/text/35/f444560n135.doc   

ВАЖЛИВО: Про передачу об’єкта лізингу негайно повідомити ТОВ «БЕСТ ЛІЗИНГ» (персональному менеджеру або іншому представнику ТОВ «БЕСТ ЛІЗИНГ»).Акт приймання-передачі складається у трьох примірниках і підписується та скріплюється печатками сторін:
–  керівником Лізингоодержувача (для юридичних осіб)/ його уповноваженим представником. Для фізичних осіб (в т.ч. ФОП) –      Лізингоодержувачем;–  військовим комісаром/його уповноваженим представником;–  командиром (начальником) військової частини (підрозділу), установи та організації військового формування/уповноваженим представником, якому передається об’єкт лізингу.В Акті має бути зазначено:1.  Найменування військової частини та військового комісаріату, які здійснюють вилучення2.  Підстава вилучення — номер і дата часткового наряду (розпорядження міської адміністрації з переліком ТЗ, що підлягають вилученню       для потреб ЗС)3.  В акті обов’язково зазначається балансова вартість майна або оціночна вартість, якщо вона вище балансової (оцінка замовляється за рахунок Лізингоодержувача).4.  Дата вилучення.5.  Можуть бути зазначені наявні дефекти об’єкта лізингу.

Підстава: Положення про військово-транспортний обов’язок (Постанова КМУ № 1921 від 28.12.2000р.).

/* */