-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

Натхненні пройденими тест-драйвами на першій міжнародній виставці електромобілів Plug-In Ukraine, котра проходила в Києві з 10 до 12 червня, BEST Лізинг ще раз впевнилися у правильності вибору щодо відкриття нового напрямку роботи – фінансування електромобілів!

Економічність, тиша, екологічність, драйв – це перше, що приходить на думку, коли ти сідаєш за кермо автомобілю і розумієш, що це – майбутнє України!

«До сьогодні ми розуміли, що рухаємось у вірному напрямку, оскільки сучасні технології не стоять на місці і тільки й встигай за ними, але, коли ми спробували проїхатись за кермом ряду електрокарів, то впевнились, що рішення було прийняте вірно! Для багатьох з наших працівників, котрі приймали участь у виставці і люб’язно надавали приклади розрахунку графіків лізингових платежів, електрокар став справжньою мрією, котру можливо реалізувати разом з BEST Лізинг у найкоротший термін та на вигідних умовах!» – говорить Золотарьова Людмила, Генеральний директор BEST Лізинг.

Резюмуючи, BEST Лізинг з впевненістю заявляє, що електромобілі це майбутнє, яке вже наступило. Електроавтомобіль перестав бути екзотикою, чудом природи і став буденністю для тисяч людей у світі. Це революція, яка вже відбулась. І ми закликаємо всіх підтримати ЕКОномічний та ЕКОлогічний стиль життя, купуючи електромобілі в лізинг від BEST Лізинг!

Довідкова інформація

 BEST Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. BEST Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд BEST Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */