-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
14320

BEST LEASING в межах грантового проєкту USAID надав фінансування на відновлення роботи в період війни!

Для лізингової компанії BEST LEASING співпраця з Проєктом USAID “Реформування фінансового сектору» та підтримка мікро-, малих та середніх підприємств є вкладом в наближення Перемоги та в розквіт нашої України.

Метою надання фінансування по програмі BEST BENEFITS є зниження лізингових послуг на 30%, що допомагає підприємствам у відновленні під час війни.

Для BEST LEASING важливим пріоритетом є підтримка підприємств, що працюють в критично важливих галузях економіки або беруть участь у її відновленні.

Саме до такої категорії відноситься підприємство ТОВ «НВС „КОНЦЕПТ БУД“», структурні підрозділи якого знаходяться в Дніпрі, Полтаві, Кривому Розі, Запоріжжі і з початком війни, нажаль, втратили філіал в Маріуполі. Наразі, компанія займається відновленням телекомунікаційних мереж в Луганській, Донецькій, Харківській, Сумській, Дніпропетровській та Запорізькій обл.  А також працюють  за 5 км. від лінії фронту під прикриттям ЗСУ. Важка ситуація не тільки не зупинила бізнес, але навпаки, розуміючи важливість відновлення економіки України і допомоги українцям, надихнула на пошук нових можливостей та стратегій.

Під час нестабільного періоду, компанія ТОВ «НВС „КОНЦЕПТ БУД“» звернулася до BEST LEASING, з метою скористатись спеціальними умовами фінансування для придбання автомобілів. Ця програма стала ключовим фактором у підтримці бізнесу, надаючи можливість швидко оновити автопарк та забезпечити необхідний обіг у складний період. Компанія отримала фінансування на 3,7 млн грн на транспорт для виконання важливих задач по напрямку своєї діяльності.

Для лізингової компанії BEST LEASING важливо, щоб компанії використовували можливість грантової програми не лише для оновлення автопарку чи спец.техніки, але й для стимулювання росту та розширення сфери діяльності. Це свідчить про впевнений крок до відновлення та збереження стійкості у складний час.

Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці, наданій Агентством США з міжнародного розвитку згідно з умовами Гранту, наданого ТОВ “БЕСТ ЛІЗИНГ” в рамках діяльності  Проєкту USAID “Реформування фінансового сектору”.

Про компанію:

BEST LEASING – це сучасна лізингова компанія, яка існує вже 18 років, є однією з лідерів надання лізингу авто та техніки з представництвами по всій Україні. Компанія постійно вдосконалюється, тим самим надаючи інноваційні та індивідуальні рішення для фінансування.
Головними перевагами є:
✅ Гнучкі умови лізингу, які відповідають потребам Клієнта
✅ Широкий вибір автомобілів та техніки різних марок і моделей
✅ Швидка обробка заявок і широка мережа партнерів
✅ Професійний сервіс та підтримка досвідченою командою
BEST LEASING – Ваш надійний Партнер🇺🇦

 

 

/* */