-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
4503

До відома клієнтів Best Leasing!

 Нагадуємо, що з 1 червня 2020 року введено автоматичну фото- та відеофіксацію порушень Правил дорожнього руху, що призводить до автоматичного накладання штрафів. Клієнти Best Leasing відповідальні за своєчасну сплату штрафів за неправомірні дії за участі транспортного засобу, придбаного в лізинг (відповідно до Закону України «Про фінансовий лізинг» та умов Договору фінансового лізингу).

Щоб швидко дізнатися про наявність штрафів, можна використати наступні ресурси:

  1. Перевірити та сплатити штраф допоможе офіційний бот МВС в Телеграмі “Штрафи ПДР” (@shtrafyPDRbot). Для цього потрібно перейти за посиланням https://telegram.me/shtrafyPDRbot і зареєструвати транспортний засіб (вказати державний номерний знак автомобіля, серію та номер техпаспорту). Ресурс дозволяє миттєво отримати інформацію на мобільний телефон щодо наявності штрафів та самостійно сплатити їх за виданою Постановою. Для зменшення витрат на відшкодування штрафу рекомендуємо клієнтам Best Leasing здійснювати оплату в найкоротші терміни.
  2. Перевірити наявність штрафу також можна за допомогою Приват24, Монобанку та на офіційному онлайн-сервісі МВС за посиланням https://bdr.mvs.gov.ua.

 За допомогою вищевказаних ресурсів немає можливості перевірити штрафи за паркування. Всі штрафи за порушення ПДР (включаючи штрафи за паркування) клієнти мають сплачувати самостійно та вчасно!

Best Leasing наголошує, що у разі несплати штрафу клієнтами Best Leasing, лізингова компанія після отримання постанови буде зобов’язана здійснити його оплату. Такі витрати компанії з урахуванням ПДВ підлягатимуть обов’язковому відшкодуванню зі сторони клієнтів Best Leasing.

/* */