GAZ

  • 920 550 грн - повна вартість, 15 307 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити GAZ в Україні

Обрана марка автомобіля це хороший вибір як зі сторони ключових параметрів так і комфорту. Автомобіль не інакше як буде до вподоби і молодим так і дорослим, причиною чого є — відомість бренду та його достовірна якість на однаковому рівні з безпекою. Це одна із головних особливостей цієї моделі машини, друга ж це його динаміка. Вона допоможе вам отримувати задоволення від руху навіть не звертаючи уваги на українські дороги.

GAZ — саме те, що треба безпосередньо вам

Вищезазначена модель представляє себе надійним представником модельного ряду авто марки. Перевагами не заважає порахувати присутність гарного рушія і автомат коробки передач, при цьому є сенс звернути увагу на помірне вживання бензину та ємний багажник, що не стоятиме на заваді в дорозі. Конкретна модель автомобіля буде відмінним вибором як заради мети подорожей в Україні, але і заради пересування за межі держави.

Як купити GAZ в лізинг?

Спершу вам обов'язково доведеться уточнити ціну на цікаву вам авто а також список паперів, які будуть потрібні щоб потім взяти в лізинг GAZ. Після цього ви зможете вийти на зв'язок з нами зі смартфона або поштою, як вам комфортніше, — детальніше дивіться на сторінці контактів. Ми — компанія Бест Лізинг, представляємо одні з самих кращих цін та умов на придбання авто в Україні.