Yamaha TMAX Tech MAX

  • 502 131 грн - повна вартість, 12 572 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Yamaha TMAX Tech MAX в Києві і Україні

Обрана вами марка автомобіля це кращий вибір як зі сторони ключових особливостей так і комфорту. Автомобіль напевно підійде і молодим так і людям старшого віку, причиною того є — популярність бренду та його доведена якість на однаковому рівні з надійністю. Це одна із ключових сторін цієї моделі машини, друга — це його потужність. Вона дасть можливість отримувати насолоду від руху навіть незважаючи на українські дороги.

Yamaha TMAX Tech MAX — те, що необхідно безпосередньо вам

Дана модель представляє себе хорошим представником модельного ряду машин марки. Відмінностями варто розглядати присутність гарного двигуна і автоматичної коробки передач, до того ж можна відзначити економію бензину та ємний багажник, а це не завадить по дорозі. Дана модель автомобіля стане найкращим варіантом як для поїздок по Україні, але і для пересування по європі.

Як купити Yamaha TMAX Tech MAX по лізингу?

Першим ділом вам так чи інакше необхідно визначити ціну на цікаву вам машину а також список паперів, які будуть потрібні для того щоб взяти в лізинг Yamaha TMAX Tech MAX. Після чого вийдіть на зв'язок з нашими консультантами по телефону або по email, як вам зручніше, — детальніше довідатейся на сторіночці контактної інформації. Ми — компанія Бест Лізинг, пропонуємо одні з самих вигідних цін та умов на придбання автомобілів в Україні.