Yamaha Ex Sport

  • 336 663 грн - повна вартість, 7 603 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Yamaha Ex Sport в Київі

Обрана вами марка машини це відмінний варіант як з точки зору ключових параметрів так і зручності. Автомобіль напевно сподобається як молодим так і людям старшого віку, причиною того є — популярність бренду та його обґрунтована якість на рівні з надійністю. Це одна із важливих деталей цієї моделі автомобіля, друга ж це динаміка. Вона надасть можливість відчувати задоволення від руху навіть не помічаючи українські дороги.

Yamaha Ex Sport — те, що необхідно виключно вам

Конкретна модель представляє себе хорошим екземпляром модельного ряду машин марки. Гідностями не заважає розглядати наявність потужного рушія і надійної підвіски, крім того не заважає помітити помірне вживання палива та кондиціонер, що не стоятиме на заваді по дорозі. Обрана модель авто стане найкращим варіантом як заради мети поїздок по Україні, так і заради поїздок за кордон.

Як купити Yamaha Ex Sport по лізингу?

Насамперед вам так чи інакше доведеться запитати ціну на вподобану вам машину і перерахування документів, котрі знадобляться щоб взяти в лізинг Yamaha Ex Sport. Наступним кроком — ви можете зв'язатися з нашими менеджерами по мобільному або через електронну пошту, як вам зручніше, — докладніше подивіться на сторіночці контактів. Ми — компанія Best Leasing, представляємо одні з самих оптимальних цін та умов на купівлю машин в Київі.