Toyota C-HR

  • 776 872 грн - повна вартість, 10 744 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Оборудование
Про авто
Как купить?

Купити Toyota C-HR в Києві і Україні

Дана марка автомобіля це відмінний варіант як з точки зору ходових параметрів так і комфорту. Машина точно сподобається і молодому поколінню так і старшому поколінню, причиною чого є — визнання бренду та його незаперечна якість разом з надійністю. Це одна із головних деталей цієї моделі авто, друга — це потужність. Вона дасть можливість отримувати комфорт від їзди навіть не помічаючи наші дороги.

Toyota C-HR — це те, що треба саме вам

Конкретна модель представляє себе відмінним екземпляром модельного ряду машин марки. Відмінними перевагами не заважає розглядати наявність потужного двигуна і гарної підвіски, до того ж має сенс відзначити помірне вживання бензину та ємний багажник, а це не стане перешкодою в шляху. Дана модель автомобіля стане найкращим рішенням як для цілі подорожей в Україні, але і заради пересування по європі.

Як купити Toyota C-HR в лізинг?

В першу чергу вам в будь-якому випадку потрібно дізнатися ціну на цікаву вам авто і перелік паперів, що необхідні для того щоб взяти в лізинг Toyota C-HR. Після чого ви зможете вийти на зв'язок з нашими консультантами по мобільному або через пошту, як вам зручніше, — подробиці дивіться на сторіночці контактної інформації. Ми — компанія Бест Лізинг, представляємо одні з самих оптимальних цін та умов на придбання машин в Україні.