Nissan X-Trail

  • 608 300 грн - повна вартість, 8 688 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Nissan X-Trail в Київі

Вищезазначена марка машини це гарний варіант як зі сторони технічних особливостей так і якості. Автомобіль однозначно сподобається і молодим людям так і дорослим, причиною чого є — відомість бренду та його достовірна якість в ряду з безпекою. Це одна із основних характеристик цієї моделі машини, друга ж це його потужність. Вона надасть можливість відчувати задоволення від руху навіть не беручи до уваги українські дороги.

Nissan X-Trail — те, що треба саме вам

Вищезазначена модель представляє себе непоганим представником модельного ряду авто марки. Відмінними перевагами має сенс порахувати присутність гарного рушія і гарної підвіски, крім цього не заважає помітити економію бензину та ємний багажник, а це не виявиться зайвим по дорозі. Ця модель машини буде чудовим варіантом як заради подорожей по Україні, так і заради пересування за межі держави.

Як купити Nissan X-Trail в лізинг?

Спершу вам в обов'язковому порядку доведеться уточнити ціну на вподобану вам машину а також список паперів, що обов'язкові щоб потім взяти в лізинг Nissan X-Trail. Наступним кроком — вийдіть на зв'язок з нашими менеджерами зі смартфона або ж по email, як вам зручніше, — детальніше дивіться на сторінці контактної інформації. Ми — компанія Best Leasing, представляємо одні з самих кращих цін та умов на купівлю авто в Київі і Україні.