Nissan Navara

  • 905 220 грн - повна вартість, 12 720 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Nissan Navara в Україні і Києві

Дана марка авто це надійний вибір як зі сторони ходових параметрів так і комфорту. Автомобіль точно сподобається і молодим так і дорослим, причиною того є — визнання бренду та його достовірна якість на рівні з безпекою. Це одна із головних сторін цієї моделі авто, друга — це його динаміка. Вона дасть можливість отримувати комфорт від руху навіть не помічаючи наші дороги.

Nissan Navara — те, що необхідно ні кому іншому як вам

Обрана вами модель представляє себе надійним прикладом модельного ряду машин марки. Перевагами не заважає розглядати присутність потужного рушія і автоматичної коробки передач, крім того не заважає відзначити помірне вживання бензину та звукоізоляція, а це не стане перешкодою по дорозі. Обрана вами модель машини буде чудовим вибором як заради поїздок в Україні, але і заради пересування за рубіж.

Як купити Nissan Navara в лізинг?

Спершу вам так чи інакше потрібно дізнатися ціну на вподобану вам машину і перелік паперів, які будуть потрібні щоб потім взяти в лізинг Nissan Navara. Після цього ви зможете вийти на зв'язок з нашими менеджерами по телефону або ж через електронну пошту, як вам простіше, — більш докладно дивіться на сторінці контактів. Ми — компанія Best Leasing, пропонуємо одні з самих вигідних цін та умов на придбання автомобілів в Київі і Україні.