Mistubishi ASX

  • 573 000 грн - повна вартість, 9 023 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Mistubishi ASX в Україні і Києві

Конкретна марка авто це хороший вибір як з точки зору ключових параметрів так і комфорту. Машина не інакше як сподобається і молодим людям так і людям старшого віку, причиною того є — відомість бренду та його підтверджена якість в ряду з безпекою. Це одна із головних характеристик цієї моделі автомобіля, друга ж це його потужність. Вона дозволить вам відчувати задоволення від їзди навіть не звертаючи уваги на українські дороги.

Mistubishi ASX — саме те, що треба безпосередньо вам

Ця модель представляє себе гідним представником модельного ряду авто марки. Відмінностями є сенс порахувати присутність потужного рушія і автоматичної коробки передач, при цьому можна звернути увагу на економію бензину та звукоізоляція, а це не стане зайвим в шляху. Ця модель машини буде відмінним рішенням як заради поїздок в Україні, але і заради подорожей за межі держави.

Як купити Mistubishi ASX по лізингу?

Насамперед вам в будь-якому випадку варто визначити ціну на вподобану вам авто і список паперів, котрі обов'язкові щоб потім взяти в лізинг Mistubishi ASX. Після цього вийдіть на зв'язок з нашими фахівцями по телефону або ж через електронну пошту, як вам комфортніше, — детальніше довідатейся на сторіночці контактів. Ми — компанія Бест Лізинг, пропонуємо одні з самих кращих цін та умов на придбання автомобілів в Київі і Україні.