MAN 6х4 EURO 5

  • 936 700 грн - повна вартість, 15 560 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити MAN 6х4 EURO 5 в Київі

Конкретна марка машини це хороший вибір як з точки зору ключових характеристик так і комфорту. Автомобіль не інакше як буде до вподоби і молоді так і дорослим, причиною того є — відомість бренду та його підтверджена якість поряд з безпекою. Це одна із важливих особливостей цієї моделі автомобіля, друга — це його динаміка. Вона дозволить вам відчувати насолоду від поїздки навіть незважаючи на наші дороги.

MAN 6х4 EURO 5 — те, що треба ні кому іншому як вам

Вищезазначена модель представляє себе гідним представником модельного ряду авто марки. Відмінними перевагами можна вважати присутність гарного рушія і автомат коробки передач, також можна звернути увагу на економію палива та кондиціонер, а це не стане перешкодою по дорозі. Конкретна модель автомобіля буде найкращим варіантом як заради поїздок по Україні, але і для пересування за межі держави.

Як купити MAN 6х4 EURO 5 в лізинг?

Для початку вам в обов'язковому порядку потрібно дізнатися ціну на цікаву вам авто а також список документації, які обов'язкові для того щоб взяти в лізинг MAN 6х4 EURO 5. Після чого ви можете зв'язатися з нашими фахівцями по мобільному або через електронну пошту, як вам простіше, — докладніше дізнайтеся на сторінці контактів. Ми — компанія Best Leasing, пропонуємо одні з самих кращих цін та умов на придбання авто в Київі.