MAN 4х2 EURO 6

  • 1 372 750 грн - повна вартість, 22 395 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити MAN 4х2 EURO 6 в Київі

Дана марка авто це хороший вибір як з точки зору технічних параметрів так і комфорту. Машина точно підійде як молодим людям так і старшому поколінню, причиною чого є — визнання бренду та його доведена якість в одному ряду з надійністю. Це одна із важливих сторін цієї моделі машини, друга — це його потужність. Вона дозволить вам отримувати задоволення від їзди навіть не беручи до уваги наші дороги.

MAN 4х2 EURO 6 — те, що потрібно виключно вам

Обрана модель представляє себе хорошим прикладом модельного ряду авто марки. Гідностями не заважає розглядати наявність потужного двигуна і автомат коробки передач, крім того не заважає відзначити помірне вживання палива та кондиціонер, а це не виявиться зайвим по шляху. Дана модель авто стане найкращим вибором як для пересування по Україні, так і заради поїздок за кордон.

Як купити MAN 4х2 EURO 6 по лізингу?

В першу чергу вам обов'язково потрібно запитати ціну на вподобану вам авто а також перерахування документації, що знадобляться щоб взяти в лізинг MAN 4х2 EURO 6. Наступним кроком — ви зможете вийти на зв'язок з нашими фахівцями по мобільному або через електронну пошту, як вам краще, — докладніше дізнайтеся на сторінці наших контактів. Ми — компанія Best Leasing, пропонуємо одні з самих кращих цін та умов на придбання автомобілів в Київі і Україні.