Lexus NX 200

  • 1 165 223 грн - повна вартість, 17 764 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Lexus NX 200 в Україні

Обрана вами марка автомобіля це гарний варіант як зі сторони ключових параметрів так і комфорту. Авто точно сподобається і молодим людям так і старшому поколінню, причиною чого є — популярність бренду та його незаперечна якість в одному ряду з надійністю. Це одна із головних характеристик цієї моделі машини, друга — це динаміка. Вона надасть можливість отримувати задоволення від поїздки навіть незважаючи на українські дороги.

Lexus NX 200 — те, що треба безпосередньо вам

Ця модель представляє себе відмінним представником модельного ряду машин марки. Гідностями має сенс розглядати присутність гарного рушія і автоматичної коробки передач, крім того не заважає звернути увагу на помірне вживання бензину та ємний багажник, а це не стане перешкодою в дорозі. Ця модель автомобіля буде відмінним варіантом як заради подорожей в Україні, так і для поїздок за кордон.

Як купити Lexus NX 200 по лізингу?

Спершу вам в будь-якому випадку необхідно визначити ціну на вподобану вам авто а також перелік документації, котрі обов'язкові щоб взяти в лізинг Lexus NX 200. Після цього ви можете зв'язатися з нами по телефону або ж по електронній пошті, як вам зручніше, — подробиці дізнайтеся на сторіночці контактів. Ми — компанія Best Leasing, пропонуємо одні з самих оптимальних цін та умов на покупку автомобілів в Київі і Україні.