JAC S4

  • 460 000 грн - повна вартість, 14 014 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити JAC S4 в Київі

Обрана вами марка авто це оптимальний варіант як зі сторони основних особливостей так і зручності. Машина обов'язково сподобається як молодим людям так і людям старшого віку, причиною чого є — популярність бренду та його підтверджена якість на рівні з безпекою. Це одна із ключових сторін цієї моделі машини, друга — це його потужність. Вона надасть можливість відчувати задоволення від пересування навіть не звертаючи уваги на наші дороги.

JAC S4 — те, що треба безпосередньо вам

Ця модель представляє себе непоганим екземпляром модельного ряду авто марки. Гідностями має сенс порахувати присутність гарного рушія і автомат коробки передач, додатково не заважає помітити помірне вживання бензину та кондиціонер, а це не завадить по дорозі. Ця модель автомобіля буде чудовим вибором як заради мети поїздок в Україні, але і для подорожей за кордон.

Як купити JAC S4 по лізингу?

В першу чергу вам в будь-якому випадку потрібно уточнити ціну на вподобану вам машину а також перерахування документів, що обов'язкові для того щоб взяти в лізинг JAC S4. Після чого вийдіть на зв'язок з нашими менеджерами по телефону або через пошту, як вам простіше, — докладніше дізнайтеся на сторінці наших контактів. Ми — компанія Best Leasing, пропонуємо одні з самих кращих цін та умов на купівлю машин в Україні і Київі.