JAC S3 New

  • 402 500 грн - повна вартість, 5 769 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити JAC S3 New в Київі

Обрана вами марка авто це надійний варіант як з точки зору технічних параметрів так і якості. Машина не інакше як буде до вподоби і молодим так і дорослим, причиною того є — визнання бренду та його доведена якість в одному ряду з безпекою. Це одна із ключових особливостей цієї моделі машини, друга — це потужність. Вона надасть можливість отримувати задоволення від руху навіть не беручи до уваги українські дороги.

JAC S3 New — те, що необхідно як раз вам

Обрана вами модель представляє себе хорошим прикладом модельного ряду авто марки. Гідностями можна вважати присутність потужного рушія і автомат коробки передач, крім того є сенс звернути увагу на помірне вживання бензину та звукоізоляція, а це не стане перешкодою по дорозі. Обрана вами модель автомобіля стане найкращим вибором як для цілі пересування по Україні, так і для пересування за кордон.

Як купити JAC S3 New в лізинг?

Насамперед вам обов'язково варто запитати ціну на вподобану вам авто і список паперів, які обов'язкові для того щоб взяти в лізинг JAC S3 New. Наступним кроком — вийдіть на зв'язок з нашими консультантами по телефону або через пошту, як вам краще, — докладніше довідатейся на сторіночці контактної інформації. Ми — компанія Best Leasing, пропонуємо одні з самих доступних цін та умов на купівлю автомобілів в Україні.