Infiniti QX50

  • 1 179 920 грн - повна вартість, 17 311 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Infiniti QX50 в Києві і Україні

Дана марка автомобіля це відмінний вибір як з точки зору ключових параметрів так і зовнішнього вигляду. Авто однозначно сподобається як молодим так і старшому поколінню, причиною чого є — відомість бренду та його достовірна якість на рівні з надійністю. Це одна із ключових деталей цієї моделі авто, друга ж це його потужність. Вона надасть можливість отримувати комфорт від руху навіть незважаючи на українські дороги.

Infiniti QX50 — те, що треба ні кому іншому як вам

Ця модель представляє себе гідним представником модельного ряду машин марки. Відмінностями можна розглядати наявність потужного двигуна і автомат коробки передач, додатково має сенс звернути увагу на економію бензину та кондиціонер, а це не стане зайвим в дорозі. Обрана модель авто буде чудовим рішенням як заради подорожей по Україні, так і для поїздок по європі.

Як купити Infiniti QX50 по лізингу?

Для початку вам в будь-якому випадку потрібно визначити ціну на вподобану вам авто і перерахування документів, що знадобляться щоб взяти в лізинг Infiniti QX50. Наступним кроком — вийдіть на зв'язок з нашими консультантами по телефону або ж через пошту, як вам комфортніше, — розгорнуто дізнайтеся на сторінці контактної інформації. Ми — компанія Бест Лізинг, представляємо одні з самих кращих цін та умов на придбання автомобілів в Київі і Україні.