Infiniti Q50

  • 847 720 грн - повна вартість, 12 577 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Infiniti Q50 в Україні і Києві

Вищезазначена марка авто це відмінний варіант як з точки зору ходових особливостей так і зовнішнього вигляду. Машина не інакше як сподобається і молодим людям так і людям старшого віку, причиною чого є — популярність бренду та його достовірна якість разом з надійністю. Це одна із основних деталей цієї моделі авто, друга — це динаміка. Вона надасть можливість відчувати насолоду від їзди навіть незважаючи на українські дороги.

Infiniti Q50 — те, що треба безпосередньо вам

Дана модель представляє себе відмінним екземпляром модельного ряду авто марки. Відмінностями варто вважати наявність гарного рушія і надійної підвіски, додатково має сенс звернути увагу на помірне вживання бензину та кондиціонер, а це не стане зайвим по шляху. Ця модель машини стане найкращим варіантом як заради мети пересування по Україні, так і заради пересування по європі.

Як купити Infiniti Q50 в лізинг?

Насамперед вам обов'язково потрібно уточнити ціну на цікаву вам машину і перелік паперів, котрі потрібні щоб взяти в лізинг Infiniti Q50. Після цього вийдіть на зв'язок з нами зі смартфона або поштою, як вам краще, — розгорнуто подивіться на сторінці контактів. Ми — компанія Бест Лізинг, представляємо одні з самих оптимальних цін та умов на придбання автомобілів в Київі.