Fiat Tipo

  • 364 900 грн - повна вартість, 6 239 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Fiat Tipo в Києві і Україні

Конкретна марка машини це відмінний вибір як з точки зору технічних параметрів так і комфорту. Авто точно сподобається і молодому поколінню так і дорослим, причиною того є — визнання бренду та його незаперечна якість в одному ряду з безпекою. Це одна із ключових особливостей цієї моделі машини, друга ж це потужність. Вона надасть можливість отримувати комфорт від поїздки навіть не помічаючи українські дороги.

Fiat Tipo — саме те, що треба безпосередньо вам

Ця модель представляє себе хорошим представником модельного ряду авто марки. Перевагами не заважає розглядати присутність потужного двигуна і гарної підвіски, до того ж не заважає помітити помірне вживання палива та ємний багажник, а це не стане зайвим по дорозі. Дана модель автомобіля стане відмінним варіантом як заради мети поїздок в Україні, але і заради пересування за межі держави.

Як купити Fiat Tipo в лізинг?

Спершу вам в будь-якому випадку необхідно запитати ціну на вподобану вам машину а також перелік документації, котрі знадобляться щоб взяти в лізинг Fiat Tipo. Після чого вийдіть на зв'язок з нами зі смартфона або ж по email, як вам зручніше, — розгорнуто дивіться на сторіночці контактної інформації. Ми — компанія Best Leasing, пропонуємо одні з самих доступних цін та умов на придбання машин в Київі.