Зв'яжіться з нами

(044) 359 0 399Автолізинг в місті Одеса

Лізинг авто, Одеса

Якщо ви розглядаєте варіанти покупки автомобіля з мінімальними початковими витратами, зверніть увагу на послуги компанії Best Leasing. Автолізинг в Одесі і в передмісті сьогодні користується великою популярністю, адже ви можете взяти авто в лізинг (Одеса) будь-якої марки і моделі швидко і за простою процедурою. Звертаючись до компанії Best Leasing, ви позбавляєте себе від паперової тяганини, домовленостей з продавцем, адже ці питання компанія бере на себе.

Як купити авто в лізинг в Одесі?

 • Зверніться в будь-який зручний офіційний автосалон в вашому районі (або в передмісті), щоб вибрати нову машину для покупки.
 • Для оформлення автомобіля, необхідно підписати договір з Best Leasing, в якому прописані всі обумовлені умови співпраці.
 • Щоб машина перейшла в ваше розпорядження, потрібно внести мінімальний аванс від 15%. Чим вище аванс, тим менше частки щомісячних виплат.
 • Разом з фінансовим фахівцем підберете максимально зручний вам графік виплат строком від 1 до 5 років. Кожен щомісячний платіж включає в себе вартість автомобіля, реєстрацію, страхування та інші обов’язкові витрати на покупку. Оформляючи лізинг авто (Одеса та інші міста), ви платите частинами, а не всю суму відразу. Таким чином не потрібно вилучати з бюджету величезну суму, щоб отримати бажане транспортний засіб.
 • Купівля авто в лізинг в Одесі передбачає ставку фінансування від 0,01% в гривні залежно від транспортного засобу.

Лізинг авто в Одесі, які переваги?

 1. Вигода для юридичних осіб: купуючи транспортний засіб для бізнесу, вам доступний ряд плюсів: податковий кредит на всю вартість автомобіля, економія по податку на прибуток, мінімум документів на оформлення. Ви не вилучаєте з обороту величезну суму, а платите щомісяця. Таким чином у вашого бізнесу залишаються вільні кошти для реалізації інших проектів. Витрачаючи великі суми на придбання автомобілів, ви ставите на “стоп” інші фінансові задуми. Тому важливо зважити всі “за” і “проти” перед покупкою.
 2. Вам надається комплексна послуга, а не просто гроші на придбання машини. Крім самого авто, ви отримуєте: страхування, реєстрацію, офіційну гарантію, сервісне супровід, підтримку 24/7 з картою асистанс.
 3. Компанія Best Leasing вже більше 15 років допомагає придбати автомобіль (лізинг нових і старих машин), тому має хорошу базу партнерів в Одесі і по всій території України. Це означає, що ви зможете користуватися послугами СТО за спеціальними цінами і умовами, а також іншими привілеями.
 4. Можете легко оформити автолізинг бу авто в Одесі. Досить надіслати нам посилання на вподобане авто, – через 30 хвилин рішення про фінансування буде у вас на пошті. Також фінансові фахівці можуть запропонувати інші бу автомобілі під ваші запити і фінансові можливості. Не потрібно переживати за технічний стан машини, адже ви отримаєте експертну оцінку, яка відображає реальний стан автомобіля без прихованих деталей. На сайті представлений каталог бу авто, які можна взяти в лізинг в Одесі. Можете самостійно ознайомитися з характеристиками машин або звернутися за консультацією будь-яким зручним вам способом.
 5. Щоб взяти автомобіль в лізинг і співпрацювати з Best Leasing, необов’язково їхати до Києва. Зверніться в один з дилерських центрів в зручному місті, щоб задати питання фінансового фахівця. Заповнивши коротку заявку на сайті, ви отримаєте рішення на зазначену електронну пошту за 30 хвилин.
 6. Ви не будете залишатися один на один з проблемами, якщо такі виникнуть: поломки в дорозі, ДТП, допомога у бронюванні готелів – ці питання допоможе вирішити фахівець Best Leasing.