-->

Зв'яжіться з нами

(044) 359 0 399
3001

З 1 червня 2020 року проводиться автоматична фото- та відеофіксація порушень Правил дорожнього руху, що призводить до накладання штрафів.

Відповідно до Закону України «Про фінансовий лізинг» та умов Договору фінансового лізингу сплата штрафу – обов’язок Лізингоодержувача. Саме Лізингоодержувач відповідальний за неправомірні дії за участі транспортного засобу, придбаного в лізинг.

У разі отримання штрафу Лізингоодержувачем ТОВ «Бест Лізинг» рекомендує:

1. Якнайшвидше сплатити штраф протягом 3 днів з дати отримання повідомлення про складення Постанови (з обов’язковим зазначенням реквізитів Постанови).

2. Повідомити Лізингодавця про сплату: відправити протягом 3 календарних днів копії Постанови про накладення штрафу та документ, що підтверджує сплату. Надсилати одночасно на дві електронні адреси: office@bestleasing.com.ua та service@bestleasing.com.ua.

ТОВ «Бест Лізинг» звертає увагу, що при сплаті штрафу без зазначення реквізитів Постанови та/або з помилками такого зазначення чи прострочення строку направлення документів, штраф вважається не сплаченим.

Якщо протягом 3 днів Лізингоодержувач не сплачує штраф, або ж якщо штраф виставлено на Лізингодавця, то відповідно до умов Договору фінансового лізингу та діючого законодавства України, Лізингоодержувач зобов’язаний компенсувати Лізингодавцю сплату штрафу в повному обсязі з урахуванням всіх понесених витрат. Отже, в такому випадку сума штрафу для Лізингоодержувача збільшиться.

Періодично перевіряйте наявність несплачених штрафів за посиланням https://bdr.mvs.gov.ua

Зі своєї сторони ТОВ «Бест Лізинг» докладає всіх зусиль для зменшення понесених витрат клієнтами. У випадку виникнення питань Ви завжди можете зв’язатися з Лізингодавцем для їх вирішення.

За будь-яких обставин, бажано не порушувати Правила дорожнього руху заради вашої безпеки!

/* */