-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

Щорічно, 1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей.

З нагоди цього дня Громадська організація «Інтегрум» 3 червня 2017 року о 15:00 в приміщенні Будинку Художника проводить фестиваль дитячої творчості «Від серця до серця», де VAB Лізинг виступає одним із спонсорів події. Учасниками фестивалю будуть діти з дитячих будинків, інтернатів, в тому числі діти-сироти, діти з обмеженими фізичними можливостями та з малозабезпечених сімей міста Києва та області, які отримають приємні подарунки від спонсорів.

«Наша Компанія прагне підтримати талановитих дітей сиріт, дітей з обмеженими можливостями та позбавлених батьківського піклування, шляхом фінансування організації заходів з розвитку творчих здібностей, організації веселого дозвілля, підняття настрою та поліпшення психологічного стану дітей та підлітків», – розповідає Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.

«Дуже приємно, що в нелегкий для країни час, завжди є місце та час для добра та любові. І ми щиро вдячні таким громадським організаціям як «Інтегрум» та завжди намагаємось підтримувати соціальні проекти. Важливо розуміти, що їм дуже потрібне ніжне піклування та увага, тому хочемо подарувати від щирого серця батьківського тепла та любові, дружнього натхнення, безмежної радості та сил на подальше життя», – додала Людмила Золотарьова.

Завітайте на свято, візьміть активну участь та підтримайте тих, кому так потрібна турбота та любов!

З повагою, команда VAB Лізинг.

Довідкова інформація

 

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів), а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам, прокат автомобілів, trade-in, лізинг БУ автомобілів. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */